Як краще спати при забиття ребер?

Але на весь період загоєння слід пристосуватися спати так, як позначив лікар: якщо зламані кістки передньої частини грудної клітки, слід розташовуватися на спині; якщо зламані кістки зі зворотного боку, спати треба на боці, що далі від місця травми.

Чого не можна робити при забиття ребер Довго лежати чи сидіти на одному місці. Напружуватися та піднімати важкі предмети. Займатися спортом або робити вправи, що посилюють біль. Курити та вживати алкоголь.

При сильних болях на нетривалий час проводять бинтування грудної клітки. Всім пацієнтам рекомендовано збалансоване харчування, ЛФ, фізичний спокій, дихальна гімнастика. Важливо! При сильному травмуванні грудини рекомендується спати у положенні напівсидячи або лежачи з високо піднятим узголів'ям.

Пальпація зони запалення різко болісна, виявляється припухлість по ходу хрящової частини. ребра. Асептичний періостит ребер зазвичай стає наслідком забиття. Супроводжується локальним постійним помірним ниючим болем, що посилюється при пальпації, незначним набряком. Симптоми зазвичай відбуваються протягом 5-7 днів.