Як відкрити Календар Outlook для іншого користувача?

У поданні Календар на вкладці Головна у групі Керування календарями натисніть кнопку Відкрити календар та виберіть Відкрити загальний календар. У полі Ім'я введіть ім'я або натисніть кнопку Ім'я, щоб вибрати його з адресної книги. Поруч із календарем, що вже міститься в поданні, з'являється загальний календар.

Надання спільного доступу до календаря Виберіть Календар > Загальний доступ до календаря. Виберіть календар, до якого необхідно надати загальний доступ. Натисніть кнопку Додати, виберіть користувачів, з якими хочете поділитися календарем, та натисніть кнопку Додати.

Як подивитися календар іншого користувача Відкрийте Google Календар на комп'ютері. У лівій частині сторінки в полі "Додати календар друга" введіть ім'я або адресу електронної пошти того, чий календар ви хочете переглядати. У списку виберіть потрібного користувача.

Крок 1. Надішліть запит на перегляд календаря

  1. Відкрийте Google Календар у браузері на комп'ютері.
  2. У лівій частині сторінки поряд із написом "Інші календарі"натисніть"Додати" …
  3. В полі "Додати календар" введіть або виберіть адресу електронної пошти потрібного користувача зі списку.
  4. Натисніть Enter.