Як змінити ім'я файлу?

Клацніть Файл і знайдіть Автор у розділі Пов'язані люди праворуч. Клацніть правою кнопкою миші ім'я автора та виберіть команду Змінити властивість. Введіть нове ім'я у діалоговому вікні Зміна користувача.

Змініть ім'я автора коментарів для використання у майбутньому У відкритому документі Word клацніть Файл > Опції. У параметри Word вікно, переконайтеся, що ви перебуваєте в Загальні вкладку, змініть ім'я у полі, як показано на скріншоті нижче, і, нарешті, натисніть кнопку OK.

Для виправлення помилки по батькові, прізвища, імені необхідно написати заяву до Росреєстру. Подати документ можна онлайн або через МФЦ, вказати в ньому на наявність помилки, додати копії документів, де вказані правильні дані (наприклад, копію паспорта, технічний паспорт, договір купівлі-продажу).

Знайдіть і виберіть файл, а потім виберіть файл >Перейменувати. Введіть нове ім'я та натисніть клавішу ENTER. Коли ви починаєте новий порожній документ в Office в Інтернеті, ваш документ отримує таке ім'я, як "Документ4" або "Презентація2".