Як настроїти точку доступу APN на телефоні?

Знайдіть та торкніться Установки → Мережа та Інтернет → Мобільна мережа → Розширені налаштування → Точки доступу (APN). Торкніться піктограми плюс (+) та введіть ім'я точки доступу. Торкніться Ім'я та введіть ім'я мережі, а потім торкніться OK. Торкніться APN і введіть ім'я точки доступу, потім торкніться ОК.Sep 2, 2022

Перегляд та зміна налаштувань APN Якщо це дозволено оператором, налаштування APN можна переглянути в одному з наведених нижче положень: «Установки» > «Стільникові дані» > «Установки даних» > «Стільникова мережа» «Установки» > Стільниковий зв'язок > Установки даних > Стільникова мережа передачі даних.

Якщо коротко, то APN – це абревіатура Access Point Name, ім'я точки доступу, ідентифікатор, що забезпечує телефону отримання інформації, яка потрібна для підключення до бездротового сервісу. Він може бути змінений за допомогою нового імені точки доступу від оператора в налаштуваннях смартфона.

Точки доступу (APN) – це технологія доступу до мережі. Цей параметр необхідний для доступу телефону до Інтернету та визначення шляху доступу. Якщо телефон не може підключитися до Інтернету або нестабільний сигнал мережі, спробуйте скинути налаштування точок. доступу (APN), дотримуючись вказівок нижче.