Як зробити мережу видимою вай фай?

Підключіть телефон до роутера Mobile WiFi. Введіть 192.168.8.1 у адресному рядку браузера телефону та введіть пароль для входу на веб-сторінку конфігурації роутера. Перейдіть до розділу Додатково > Wi-Fi > Установки безпеки Wi-Fi та виберіть, приховати або відобразити ім'я мережі Wi-Fi.

Потрібно спочатку зайти в налаштування, розділ "WiFi". Далі натисніть на меню (швидше за все у вигляді трьох точок), і виберіть "Додати мережа". Вводимо ім'я мережі, вибираємо "Захист" – WPA/WPA2 PSK, та вводимо пароль від мережі. Далі потрібно натиснути на "Зберегти".

Там все просто: підключаємося до роутера, відкриваємо браузер і переходимо за адресою 192.168.1.1, або 192.168.0.1. Вказуємо ім'я користувача та пароль, і потрапляємо до налаштувань. У налаштуваннях переходимо на вкладку Wireless. Забираємо галочку біля пункту Enable SSID Broadcast.

Якщо не бачать, то швидше за все проблема на боці роутера. Спочатку перезавантажуємо його. Якщо це не допомагає, то дивіться статтю: роутер не роздає інтернет по Wi-Fi. Якщо інші пристрої знаходять Wi-Fi мережа, а ваш телефон ні, але при цьому бачить інші мережі, то швидше за все проблема в налаштуваннях маршрутизатора.