Навіщо потрібна друга стрілка на барометрі?

Щоб було зручніше стежити за змінами, на шкалі є рухома стрілка, яку можна встановлювати у будь-яке положення. Встановивши обидві стрілки поруч, через час можна помітити навіть незначні коливання атмосферного тиску в той чи інший бік.

На циферблаті барометра є дві шкали, Якими користувачі можуть визначити величину показань як в міліметрах ртутного стовпа, так і в гектопаскалях. Також слід зазначити, що побутовий барометр має додаткову шкалу для відображення показань температури навколишнього повітря у приміщенні.

Визначення показань барометра на вершині Середнім показником зміни ртутного стовпа прийнято вважати 1 міліметр кожні 12 метрів висоти. У такому разі, різниця тиску між підніжжям та вершиною гори складе: 480/12 = 40 міліметрів ртутного стовпа. Якщо прийняти якість нормального тиску 760 мм.

У механічних барометрах RST передбачені калібрувальні гвинти на задній частині корпусів. Достатньо покрутити тонкою викруткою в ту чи іншу сторону, щоб виставити оголошений офіційно атмосферний тиск один раз і надалі спостерігати на дисплеї показання, що збігаються з метеослужбами.