Чи можна їсти яловиче вим'я?

Страви з яловичого вимені подають з картопляним пюре, відвареною квасолею та зеленим горошком. Вони також добре поєднуються з крупами, макаронами та грибами. Цей продукт використовується у багатьох національних кухнях. Наприклад, у Монголії фірмовою стравою вважається яловиче вим'я, тушковане в молоці.

Однак не варто забувати, що вим'я містить достатньо жирів. Людям із зайвою вагою варто відмовитися від цього продукту. Також не рекомендують його є при особистій непереносимості.У ній виділяють лише чотири вітаміни:

  • вітамін В1.
  • вітамін В2.
  • вітамін РР
  • вітамін РР (ніациновий еквівалент)

Вим'я корови – це субпродукт першої категорії. Його користь можна оцінити за хімічним складом. Воно багате: білками; мінералами – більша кількість калію, ніж у інших субпродуктах; вітамінами E, H, PP, групи B; колаген – необхідний підтримки якості вовни і здоров'я шкіри.

Яловиче вим'я — це делікатесний субпродукт із ніжною структурою та солодкуватим молочним присмаком. Вим'я легко засвоюється організмом, багато колагеном і еластином – білками, що входять до складу шкіри та волосся.