Як увімкнути домен Windows 10?

У розділі Ім'я комп'ютера, доменне ім'я та параметри робочої групи натисніть кнопку Змінити параметри. На вкладці "Ім'я комп'ютера" натисніть кнопку "Змінити". У розділі "Член" натисніть "Домен", введіть ім'я домену, до якого потрібно приєднатися комп'ютер, і натисніть кнопку "ОК".Sep 21, 2022

Сама операція приєднання комп'ютера до домену виконується досить легко. Необхідно відкрити Панель керування, вибрати розділ "Система та безпека" та в ньому відкрити "Система". У вікні вибрати розділ “Ім'я комп'ютера, ім'я домену та параметри робочої групи” та натиснути кнопку “Змінити параметри”.

Для приєднання комп'ютерів До домену Active Directory можна використовувати команду Powershell Add-Computer. Командлет дозволяє ввести комп'ютер у домен з новим ім'ям, а також дозволяє відразу помістити обліковий запис комп'ютера у певний OU. З'явиться вікно, в якому потрібно вказати свій обліковий запис та пароль.

Рішення При введенні доменного імені переконайтеся, що ви вводите DNS-ім'я, а не NetBIOS ім'я. Переконайтеся, що для мережного адаптера на клієнтському комп'ютері встановлені останні драйвери. Перевірте підключення між клієнтом, що приєднується, і цільовим контролером домену через необхідні порти та протоколи.