Часте питво Боржомі може викликати перенасичення організму мінералами та призвести до проблем зі здоров'ям. З обережністю слід давати мінералку дітям. Передозування загрожує запором та симптомами харчового отруєння. Найкраще попередньо проконсультуватися з педіатром.
Безконтрольне вживання цієї води може призвести до роз'їдання стінок шлунка, тому оптимальний об'єм – 150 мл і не більше трьох склянок на добу. Лікарі радять пити Боржомі за 30 хв до їди великими ковтками, не поспішаючи.
І взагалі не можна зловживати мінеральною водою. Це може призвести до порушення водно-сольового обміну, набряків, утворення каменів та піску у нирках. На прилавках зараз значна частина мінеральної води представлена у газованому вигляді.
Природні джерела Боржомі позитивно діють на тонус та моторно-евакуаторну діяльність шлунка. Потрапляючи в дванадцятипалу кишку, вода діє на рецептори в її слизовій оболонці і рефлекторно гальмує шлункову секрецію, знижуючи виділення соляної кислоти, що визначає кислотність шлункового соку.