Де краще садити Будль?

Як і більшість рослин з південних широт, будлея любить сонячні відкриті місця, захищені від вітру та подалі від дерев. Ґрунт віддає перевагу вологому, пухкому та родючому (рН=6,3-6,8), так що суглинки і важкі глинисті ґрунти Середньої смуги доведеться розкислювати і збагачувати живильною органікою.

Висадити Буддлею слід у добре освітленому місці, укритому від вітру. Екзотична рослина не повинна бути поміщена по сусідству з іншими кущами. Землю під ним необхідно добре зволожити та дренувати. У середній смузі Буддлея Давида може підмерзати.

Вирощування буддлеї з живців Процедуру живцювання буддлеї можна проводити з весни і до кінця літа, однак, рослина повинна встигнути вкоренитися до настання морозів, на що піде близько 1-2 місяців, тому восени робитиме це вже пізно (якщо тільки на Півдні Росії).

У відкритий ґрунт молоді рослини висаджують тільки після того, як мине ймовірність заморозків. Б. Давида використовується як у групових, так і в одиночних посадках; вона добре поєднується з іншими квітучими чагарниками, наприклад, спіреєю, перстачем чагарниковим, багаторічними та однорічними рослинами.