Не рекомендується підгодовувати нею тільки бобові, цибуля та часник. Для культур, вимогливих до калію (помідорів, огірків, квасолі) використовують добрива з живокосту. Ця рослина за вмістом калію перевершує гній і містить майже стільки ж фосфору.
Так, зелене добриво з кропиви підходить майже всім городних культур. Не рекомендується підгодовувати нею тільки бобові, цибуля та часник, оскільки кропива пригнічує зростання цих рослин. Кропиву як добриво найчастіше використовують у вигляді настоїв, точніше рослинної маси, що перебродила.
Для поливу під корінь розводять 9 частин води+1 частина настою. Для обприскування листом настій проціджують і розводять: 19 частин води +1частина настою. Такі підживлення можна проводити кожні 2-3 тижні. Більшість овочевих, плодово-ягідних культур, квітів добре реагують на це. добриво.
У ферментовану траву можна, можливо додати, якщо є, приготований концентрат ЕМ-бактерій із розрахунку приблизно 2 ст. ложки і залишити ще на добу. Потім це концентроване зелене добриво використовуємо для підживлення полуниці та інших культур у пропорції 1:10 (на відро води беремо 1 літр концентрату разом із травою).