Чи можна стригти бересклет?

Ґрунтопокривні бересклети чудово переносять стрижку, активно ростуть і кущаться.. Обов'язково стрижіть не шкодуючи такі бересклети рано навесні та восени. А якщо ви трохи «підправите» його і влітку, він не постраждає.19 Nov 2018

Обрізка: ранньою весною або після плодоношення, з санітарною метою, а також для надання кроні еліпсоїдної або конічної форми. Розмноження: насінням та вегетативно: розподілом куща, живцюванням та відведеннями. Шкідники: гусениці, павутинні кліщі, попелиця та борошнисті черви. Хвороби: гниль стовбура та борошниста роса.

Бересклет воліє легкий, добре дренований, родючий грунт з нейтральною реакцією. Якщо ґрунт на ділянці кислий, проведіть розкислення шляхом внесення в ґрунт гашеного вапна. Важкі глинисті ґрунти не підходять.

Бересклет європейський (Euonymus europaea) Бересклет європейський – високогірна культура, яка може зростати на будь-якому ґрунті. Також вид поширений у листяних лісах на півдні Європи та Туреччини. Дерева та напівчагарники виростають до 5-6 метрів у висоту.