Скільки футбольний суддя пробігає за матч?

Суддя покриває відстань 10 км, іноді — більше. Тренуємося так само, як і футболісти, тільки без м'яча («як футболісти збірної Росії», – пожартував у відповідь Ургант). Підраховано, що футбольний суддя за гру пробігає від 5 до 10 км.

Яка відстань пробігають футболісти? Виявилося, що залежно від ролі у команді, гравець пробігає у середньому 11 кілометрів! Найбільш рухливі півзахисники, що забезпечують зв'язок між атакою та обороною – вони долають по 8-9 км. за гру.

Захисники бігають на 5-6 км, а нападники – 7-10 км за матч. Тільки вдумайтесь! 22 дорослих чоловіки пробігають в сумі близько 248 км. за 90 хвилин, до того ж, примудряючись іноді забивати голи.

Але мало хто замислювався про відстань, які футболісти долають за 90 хвилин ігри. Складний алгоритм SportVU дозволив підрахувати цей показник для кожного футболіста з дуже високою точністю. Виявилося, що залежно від ролі у команді, гравець пробігає у середньому 11 кілометрів!