Скільки ЗМ у Ді Стефано?

Як футболіст був двічі чемпіоном Аргентини, тричі чемпіоном Колумбії та восьмиразовим переможцем чемпіонату Іспанії. Ді Стефано по разу вигравав Кубок Колумбії, Кубок Іспанії та Міжконтинентальний кубок. Двічі він вигравав Малий Кубок світу та п'ять разів перемагав у Кубку європейських чемпіонів.

Найкращий бомбардир Кубка чемпіонів Альфредо Ді Стефано забив 49 голів у 58 матчах – з його середньою скорострільністю не може зрівнятися жоден із сучасних топових бомбардирів.

Вона стала вручатися разом, тоді як присудження.Золотий м'яч» від France Football було призупинено, як і аналогічну нагороду від ФІФА — «Гравець року».Золотий м'яч (France Football)