Яку знахідку було шкода кидати Мазаю у вірші Некрасова Дід Мазай та зайці?

А: Він їх називає так: бідні звірята, зайці мої, зайчики, зайчик, бідолаха, шахраї косі. Яку знахідку було шкода кидати Мазаю? В: Йому зустрілася колода, на якій сиділи зайці.

Завантаживши човен, дід Мазай поплив до берега, раптом побачив зайчишку, що стоїть на пні, — узяв у човен і його, побачив зайчиху — накрив зипуном я переніс у човен, а коли побачив колоду, що пливе по річці, з десятком зайців, яких не було куди вже садити, зачепив колоду багром і потягнув за собою до берега.

дід Мазай розуміє це і відноситься до зайцям з любов'ю і добротою, він не проходить повз їхню біду і вивозить із затопленого острівця, на якому звірі рятуються від весняної повені. Таким чином, поет закликає всіх не бути байдужими і виявляти людяність у тих випадках, коли це необхідно.

Як ставиться Мазай до своїх односельцівмисливцям? (Він засуджує їх.) – Чому засуджує? За що? (Засуджує за лов звірів силами, за винищення дичини у великих кількостях, тому що вона сама добра людина, любить природу. Дідусь Мазай хоч і полює, але розумно.)